top of page

​APGŪSTI UZACU MEISTARA PROFESIJU
NO JEBKURAS VIETAS PASAULĒ

1 2.png
1.png

INDIVIDUĀLA PIEEJA KATRAM STUDENTAM 

kopā ar starptautiski atzītu un licencētu uzacu treneri

KO SAGAIDĪT?

Kursa apraksts

Online kurss ir padziļināts bāzes kurss. Tev būs pieejamas pilna satura video lekcijas, dažādas publikācijas, teorija un uzacu procedūru demonstrācijas, darba burtnīca, mājasdarbi. Pieeja kursa materiālam ir trīs mēneši.

 

Online kursā pieejamā informācija ir identiska klātienes kursam.

KĀDĒĻ ONLINE?

Tavs ieguvums

ONLINE KURSS piedāvā iespēju apgūt uzacu meistara profesiju ikvienam ar vai bez pieredzes. Šī versija atvieglo mūsu sadzīves šķēršļus. Tev nav vairs jāieplāno brauciens pie mums uz Liepāju, kā arī nav jāplāno atsevišķas brīvdienas klātienes kursam. Reizēm tieši šie šķēršļi traucē mums apgūt jaunu prasmi.

KĀ TAS NOTIEK?

Kursa priekšrocības

Kursam vari pievienoties bez ierobežojumiem, sev ērtā laikā. Students pats kontrolē savu tempu un grafiku no jebkuras vietas pasaulē, bez lieka satraukuma. Piekļuve visiem mācību materiāliem ir trīs mēnešus. Individuāla pieeja un saziņa ar pasniedzēju visa kursa garumā. Arī prakse notiek attālināti, kursa laikā tiks dotas visas norādes un atbalsts. Samanta Saule ir parūpējusies par to, lai pierādītu Tev, ka iemācīties online IR IESPĒJAMS!

GALVENAIS MĒRĶIS

Ar vai bez pieredzes

Studentiem BEZ PIEREDZES nodrošināt stabilas un profesionālas zināšanas. Ļoti viegli uztverama informācija, interesanta pieeja. Kā arī palīdzēt veiksmīgi un pārliecinoši uzsākt ceļu uzacu profesijā, lai kļūtu par nākamo TOP meistaru, izmantojot visu savu potenciālu.

Meistariem AR PIEREDZI sniegt papildus motivāciju, atbalstu un iedrošināt turpināt. Atbildēt uz visiem jautājumiem, ievest vēl dziļāk uzacu pasaulē. Atrisināt iepriekš radušās sarežģītās situācijas darbā ar uzacīm. Uzzināsi visas nianses, kuras citos kursos neesi ieguvusi.

MAKSĀJUMU PAR KURSU VAR DALĪT DIVĀS DAĻĀS, lai vienotos par dalīto maksājumu, rakstiet uz e-pastu samantassaule@inbox.lv

MEISTARA STARTA
KOMPLEKTS

Lai uzsāktu šo kursu, Tev uzreiz nav nepieciešams meistara starta komplekts. Tas būs vajadzīgs tikai kursa otrajā daļā. Par šo tēmu kursā ir sagatavota atsevišķa lekcija, kurā detalizēti tiek stāstīts par visiem produktiem un aksesuāriem. 

Studentu ērtībām, pie mums ir iespējams iegādāties visu nepieciešamo, Mūsu studentiem tiek piešķirtas atlaides starta komplekta iegādei. Starta komplekti ir sākot no 80EUR.

5 (5).jpg

VĒLIES PIEVIENOTIES?

Kursa noslēgumā students saņem licencētu sertifikātu angļu/latviešu valodā

JA VĒLIES ARĪ KLĀTIENES KONTAKTU? Piedāvājam iespēju, ka kursa prakses daļu veic klātienē 1:1 ar pasniedzēju (individuāli). Šāda opcija maksās papildus 100EUR pie kursa cenas. Lai vienotos par šo versiju, rakstiet uz samantassaule@inbox.lv.

bottom of page